hangisini seçerdiniz (dublin'de iki staj seçeneği)

1. EPIC Emigration Museum
2. Green Party

biri dublin'in en popüler müzesi diğeri irlanda'nın dördüncü siyasi partisi, çevreci sol bi parti.

job description olmadığı için seçemiyorum, müze süper görünüyor green party de bana uygun geliyor.

hangisini seçerdiniz ve NEDEN (1 veya 2 deyip geçmeyin lütfen sdjkds)

Müze

  • king lizard  (15.03.24 00:46:21)
Parti. Çevrecilik yükselişte. Ama partide soğukta halka bildiri dağıtabilirsin. Sana bu iş verilebilir. Bu durumda müze daha konforlu olur. Staj ne için, üniversite bölümünüz ne, CV ve iş bulmak için mi, bir sürü şey var.

  • dissendium  (15.03.24 01:07:11)
emigration museum dedik ya niye daha duyuruya soruyon

  • mark greg sputnik  (15.03.24 01:26:22)
amacin insanlarla tanismak ve cevre yapmaksa party, yoksa muze.

  • antikadimag  (15.03.24 04:30:30)
2 bana daha goygoy-free geldi

  • gece abisi  (15.03.24 05:49:02)
ileride siyasete atılırım diyosan 2 güzel seçenek bence ama bizim ülkedeki gençlik kollarına yaptırdıkları gibi afiş dağıtma, pankart asma gibi ayak işleri de çıkabilir tabii. Yeşil parti olayını da seviyorum ben avrupadaki. İrlanda siyaseti de keyifli aslında sinn fein Kuzey'de de çoğunluğu yakaladı, orası karışabilir ileride. Yani bence yeşil partide staj yapmak ilerisi için verimli olabilir.

  • nundu  (15.03.24 10:24:14)
nasıl bir çevre ve stajdan ne beklediğinize göre değişir hocam biz kendi beklentilerimize göre seçebiliriz ancak. ben kariyer network vs kovalıyor olsaydım alanımla da ilgili olduğundan partiyi seçerdim, eğlenceme bakacak artist vs çevre edineceksem de müzeyi.

  • nic cage  (15.03.24 10:36:55)
ne okudugunuza bagli olarak degisir sorunun cevabi. yurtdisindaki genclik kollari bizimkiler gibi goygoy degil, genellikle guzel isler yapiyorlar. bu stajla hayatiniz degismeyecek ve tum kariyeriniz sekillenmeyecek muhtemelen ama bence Green Party'de eger ingilizceniz iyi ise guzel network yapilabilir (sureye bagli olarak), ingilizceniz iyi degilse de muze stajindan daha cok konusma ve ingilizce gelistirme imkaniniz olur. Muzede muhtemelen bilet kesme ve odalarda guvenlik olarak durma gibi seyler yapilir diye dusundum ama bilemiyorum tabii. Suresi de onemli.

  • songforsomeone  (15.03.24 11:54:17)