Bursa'da nerede iskender yiyeyim

Merhaba duyuru,

Yarin Bursa'da olacagiz da sevgili kisisi oruc tutuyor, tercihen rezervasyon yaptirabilecegimiz, iftarda uzmeyecek nereler vardir.

  • winston insani  (14.03.24 14:44:33 ~ 14:45:46)
Tabii ki mavi kapili meshur iskender’de. <3
Cemal cemil ustayi hic sevmedim ben, seveni var tabii

  • mor oje  (14.03.24 15:11:46)
Botanik park İskender

  • piotr  (14.03.24 15:47:58)
mavi kapılı meşhur iskender = bursanın en büyük kazığı

uludağ kebapçısı çok güzel, orada yiyebilirsiniz. ya da kayhan çarşısında pideli köfte yiyebilirsiniz. ben pideli köfteyi tercih ederim.
  • mustafakesekci  (14.03.24 16:20:57)
haydaaaa iskenderoglu'nda yenmiyor muydu konak vs olan

  • ala09  (14.03.24 16:24:50)
Cemal cemil usta, uludag olan. Ayni yer yani. Iskender degil kalin kesilmis et resmen. Fiyat olarak da hic de az degil. Meshur iskender mavi kapili olan her daim number one.

Ek olarak pideli kofte de iyi fikir evet. Cantik da cok guzel ama iftar yemegi icin az gelir. Yemek ustune ulku pastanesinden marsal pastasi veya tarihi abdal firininda tahanli.
  • mor oje  (14.03.24 16:44:40)
Kebapçı İskender, soru mu bu?

  • doharkoman  (14.03.24 16:52:40)
hepsi kazıkcı ve hizmeti kötü mekanlar.
ramazandan nasıl olur bilmiyorum ama popüler mekanlarda sıra beklersin, hemen ye kalk muamelesi yaparlar.
fiyatlar da kol gibidir.
  • nuisance2  (14.03.24 17:08:01)
daha bugün konuştuk, mavi kapılı yer ve cemal cemil hem kazık, hem de eski lezzeti yok, kayhan köftecisi diye bir yer var, balkan köfteleri yapıyor, oraya gidin lezzeti yaşayın.

  • ravenudon  (14.03.24 17:25:01)
illa iskender yemek istiyorsanız başka bir şey ama .
O fiyatı verene kadar, gider Uludağ yolunda mis gibi manzaralı yerde, lezzetli sucuk, et köfte vb. yersiniz.
yer aile işletmesidir, isim de dolubaba et mangal.
  • Rao  (14.03.24 18:38:58)
kebapçı tamer

  • mhm  (14.03.24 23:08:05)
Herkese tesekkurler, bi tur mavi kapılıda bi tur kebapçı iskender'de yedik. ikisi de iyiydi bence.

O degil de cantık olayını iskenderden daha çok sevdim ben :D
  • aguen  (18.03.24 00:44:08)