[]

Melitta Easy II Top 1023-04, Filtre Kahve Makinesi hakkında

Diğer melittalardan biraz daha ucuz. Kahveden çok anlamam hediye alacağım. Sizce alınır mı veya bunun yerine 2-3 bin civarı kahve makinesi önerisi olan?
 
Üç bin liraya kadar olan makinelere baktım (Trendyol fiyatlarıyla), "bu dururken o alınır mı" diyeceğim bir tane bile kahve makinesi çıkmadı önüme. Melitta alınır.

Üç bine çıkarsanız şu Delonghi de alınır: www.trendyol.com
  • kobuzchu kiz  (14.03.24 09:17:17) 
1023-02 modelini 3 yıla yakın bir süredir kullanıyorum, memnunum. Dümdüz, özelliksiz bir model bendeki. Evde böyle bir alet yokken hediye gelse sevinirdim.


  • cinsi kisi  (14.03.24 12:02:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.