[]

iş analiz yöneticisi ortalama ne kadar kazanır ve sonraki rol ne olmalıdı?

sb
 
Executive pozisyonu (manager altı) ortalama brüt 100k kazanır. Sonraki rol yaptıklarına göre çok değişir. Bir sonraki rol manager olmalı ama şirketlerin bir çok alanına geçiş yapabilir.


  • gabe h coud  (12.03.24 20:34:32) 
Kıdemli uzman: 79k
Yönetmen: 87k
Net. Yılda 13 maaş

Sonraki terfi müdür. Onu bilmiyorum.
  • cilekli pasta  (13.03.24 00:19:56) 
sirkete gore cok degisir. ne buyuklukte bir sirket? sirketteki diger pozisyonlar ne? bu pozisyon hangi iki pozisyonun arasinda?

bu pozisyon 80k - 250k arasi alabilir. bundan sonra muhtemelen mudur olur.

edit: net fiyatlar, brut degil.
  • lemmiwinks  (13.03.24 11:00:30 ~ 13:52:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.