kapadokya otel önerisi

norveçli orta-üst yaş çift kalmak için otel arıyor. sonradan yapılmış çok katlı beton otel değil de peri bacalarının içinde yapılmış olanlardan istiyorlar. amaçları gidip influecerlar gibi foto çekilmek değil, o yerin ruhunu yaşamak istiyorlar. duyuruda daha önceki sorulara baktım, şunları buldum.

Dream Of Cappadocia
Wish Cappadocia
Mithra Cave Hotel
Traveller's Cave Hotel
Kelebek Cave Hotel
Aydınlı Cave Hotel

bu oteller isteklerine uyar mı?
sizin önereceğiniz farklı bir otel var mı?

the museum

  • bravoteam  (11.03.24 11:45:43)
2022'de şuradan çok memnun kalmıştık: www.serinnhouse.com

  • fotrsapka  (11.03.24 11:59:06)
butcelerini bilemem tabi bolgede her butceye uygun otel var.
ben 2-3 sene once wish'te kaldim sizin yazdiginiz hem uygun fiyatli hem magara icin de hem de sahibi cok ilgili bir yerdi. kendi adima tavsiye edebilirim.

yoksa argos ve taskonalar da var mesela ama en pahali otellerden.
  • bay b  (11.03.24 12:13:28)
www.hikmetshouse.com

evin hikayesini okusunlar o ruhu bulabilirler
  • baknedicem  (11.03.24 12:13:36 ~ 12:14:12)
(Bkz: Anatolian houses)

  • rodeocu  (11.03.24 13:51:36)
Argos tuzludur ama mükemmel bir otel. Odaların yanısıra mağaraların içinde düzenlenmiş ortak alanları, şarap mahzeni vs. alanlar var. Tüm mekanlar arazideki mağaraların büyüklüğüne durumuna göre özel tasarlanmış. Teraslarından sabah balonları izlemek muhteşem bir deneyim. Restoranı da harika. Öve öve bitiremedim ama o kadar var:)

  • asbeila  (11.03.24 14:28:37)