[]

cambly nasıl bir program

Cambly kullananlar memnun mu cambly ile ingilizce öğrenmek sizce mümkün müdür?
 
Cambly ile ingilizce öğrenemezsiniz ama dil öğrenmek için önemli olan konuşma pratiklerini yapabilirsiniz.

Buradaki eğitmenler size grammar vs öğretemez programları öyle değil ama konuşma pratiği de önemlidir.

Tabii temel seviye de olsa biraz ingilizce biliyor olmanız gerekiyor verimli kullanabilmek için.

Ben açıkcası biraz pahalı buluyorum.

Alternatif olarak preply'e de bakabilirsiniz. Burada birebir dersler de var. Bir de hocalar sizinle birlikte bir rutin oluşturuyor.
  • anten  (11.03.24 09:36:28 ~ 09:37:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.