[]

Septoplasti oldum ancak halen burnum tıkanıyor

Merhaba. Yaklaşık iki ay önce burnumda eğrilik yapan kıkırdak alındı ve burun içi etler yakıldı. Burnumdaki yaralar da artık iyileşti ancak halen bazen sol, bazen sağ delik bayağı bayağı tıkanıyor. Bu durum sanki bir 15 gün önce başladı. Şu an sağ taraf yüzde 95 kapalı. Düzenli burun duşu da yapıyorum ama halen bir sorun var. Bu durum normal mi?
 
eğer bünyeniz alerjik ise o lazer ile yakılan etler tekrardan şişiyor ve operasyonun çok da anlamlı olmadığı gerçeğiyle yüzleşmek durumunda kalabiliyorsunuz. yine de ameliyatı yapan doktorunuza da danışınız.


  • axell reis  (13.03.24 16:57:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.