[]

Erkek giyim tavsiyesi

30yaşına gelmiş yıllardır aynı şeyleri giyen belirli tarzı olmayan biriyim bazen kısa kollu polo yaka t-shirt üstüne uzun kollu hırka üstüne kot ceket veya mont giyiyorum.
Gün içinde kapişonlu bazen giyiyorum
Siyah kot veya koyu mavi kot giyiyorum.
Resmen düz adam sami abi gibiyim :/
Öyle dikkat çekmeyi sevmiyorum zaten.

Ama biraz daha güzel şeyler giymek istiyorum,
İşyerinde, dışarıda bakıyorum benim yaşımdakiler baya özeniyor.

Chino, kumaş pantolon mu almalıyım buna uygun ayakkabı giyip
Nereden başlamalıyım ?

 
Beymen'e ya da bir tık daha uygun olsun dersen Network'e git, satış danışmanları sana güzel bir tarz yaparlar. İki markanın da satışçıları çok iyi.


  • gabe h coud  (09.03.24 23:56:57) 
smart casual yazıp çıkan kombilerden kendine göre 5 tane yapıyorsun :)


  • anon1m  (10.03.24 01:32:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.