Kışın spor salonuna nasıl gidiyorsunuz, kıyafet ve banyo sorunsalı

uzun yıllar sonra spora başladım kardiyo yapıyorum haliyle terleme vs
neyse kıyafet değişme ve banyo alanı yanyana
şunu farkettim ki kimse banyo yapmıyor ve yapmadan evine gidiyor.

hatta dikkat ettim dışardan kalın esofmanla gelip spor yapıp kıyafet alanına sadece kucuk bi sırt cantasını koyup çıkan insanlar var

sizce ne yapmalıyım altıma sort ustune tisort giyip normal kışlık kıyafetimi giyip salonda sadece pantolonu ve kazagı cıkartıp seri bi sekıle spor yapıp gunun sonunca terli tisortu cıkartıp kurulanıp uzun kollu atleti giyip seri bi sekilde mi cıkayım bende?

tecrubeli arkadaslardan yorum bekliyorum

salona kendi özel aracımla veya yürüyerek gidiyorsam direkt spor kıyafetleri ile giderim. spor çıkışı evime gideceksem hiç üzerimi değiştirmeden arabaya atlar veya yürür, duşumu evde alırım. eve değil de işe veya başka bir yere gideceksem spor salonunda duş alırım. eve gideceksem ama toplu taşıma kullanacaksam yine duşumu spor salonunda alırım.
özet olarak terlediysem duş almadan güne devam etmem ve temiz kıyafetlerimi de kirletmem. duşu nerede alacağım ulaşım seçeneklerim ve spor sonrası planlarım ile alakalı.
genel algoritmam bu şekilde.
  • hrskrs  (09.03.24 23:10:37)
Sauna ve buhar odası yapmadığımda temiz atlet ile kıyafet girer, öyle evime giderdim. Zaten yaya dönüyordum. Daha kolay oluyor.

  • put it in your appropriate place  (09.03.24 23:34:58)