[]

Denizli dolmuş güzergahları

Merhaba. Eşim Denizli'de Servergazi İmam Hatip Ortaokuluna atandı. Okul devasa bir okul ama gariptir ki villaların olduğu bir muhitte olduğu için belediye otobüsüyle ulaşım sağlanmıyor. Yakınında "Merkezefendi Kültür Merkezi" var. Oraya hangi dolmuşlar gidiyor internette bulamadım. Buradan bilen çıkar mı? Henüz Denizli'de olmadığımız için soracak kimsem de yok. Teşekkürler.
 
SERVERGAZİ
Firdes KANDEMİR
0533 558 53 43
aciliyeti yoksa pazartesi muhtarı arayıp sorabilirsiniz. bugün telefona bakar mı bilmem.
www.merkezefendi.gov.tr
  • lazpalle  (09.03.24 10:34:10 ~ 10:34:46) 
Teraspark dolmuşları gidiyor sanki


  • jackyr  (09.03.24 12:02:44) 
Denizli ulasim portali yukleyin


  • halk  (09.03.24 17:54:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.