Doğal taş nereden alalım?

Merhaba

Belirli doğal taşlarla yapılmış kolye - bileklik vesaire ürünler almak istiyorum
Güvendiğiniz bir mağaza (internet sitesi) varsa paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler :)

Merhaba.

Eşim takı tasarım işiyle uğraşıyor.

Instagram üzerinden @tomris_taki_tasarim (git: www.instagram.com) hesabından ulaşabilirsiniz. Doğal taş da dahil birçok farklı ürün portföyü var. Trendyol ve hepsiburada'da da var ancak komisyon ve kargo maliyetleri sebebiyle oradaki fiyatlar mecburi olarak artmak durumunda kalıyor. Göz atarsanız aldanmayın lütfen :) Instagram üzerinden mesaj atarsanız daha uygun fiyatlandırır.

Özel talebiniz olursa ona uygun da tasarım yapabilir.

Niyetlenirseniz ben de şimdiden size teşekkür ederim :) Bu vesileyle takı merakı olan diğer arkadaşları da sayfaya davet etmiş olayım :)
  • desdenova34  (07.03.24 17:04:43)