Vücut yapip, t-shirt'le gezenler.

Bu arkadaslar neyin kafasini yasiyor ?

Gögüs ve kol kasi yaptigi için her ortamda(disarida hava soguk bile olsa) sadece kisa kollu shirt giymekten vazgeçmiyorlar. Motivasyonlari ne ? Sokakta yürürken bir kadinin onlari durdurup, ceplerine numaralarini tutusturmalarini mi bekliyorlar ?

vücut sıcak. üşümüyoruz :P

  • gabe h coud  (07.03.24 10:08:04)
Maslow'un ihtiyaçlar piramidinde dördüncü sırada beğenilmek var.

Bende böyle bir ihtiyaç yok deme. Bu bilimsel bir gerçeklik.

Konuya gelirsek, adam beğeniliyor ve beğeni bakışları alıyor ki öyle yapıyor. Telefon numarası tutuşturma konusuna gelirsek, oluyor gerçekten, oldu.

Ama ben gelişmiş bir vücudun, iyi bir meslek, saygın bir yaşam tarzı, düzgün kılık ve kıyafet, düzgün bir çevre ve entelektüel bir yapı eşliğinde anlamlı olduğunu düşünüyorum.
  • Mirket  (07.03.24 10:27:00)
Günlük hayatta insanların yapıp da statü aracı olmayan bir şey var mı?

Kahve içtiğimiz yer, giydiğimiz markalar, izlediğimiz filmler, okuduğumuz kitaplar, siyasi görüşümüz, gittiğimiz yerler, bildiğimiz şeyler, tanıdığımız insanlar, kullandığımız telefon, hobilerimiz, arabamız, evimiz... Hepsi öyle ya da böyle kimliğimizin bir parçası, içinde olduğumuz sosyal gruplardaki yerimizin belirleyicisi, karşı cinsle iletişimimizde birer imleç olmuyor mu?
  • salihdt  (07.03.24 10:32:18)
İzmir'de hava 12 derece şuan t-shirt ile geziyorum iş yerinde. Hafif serinliği severim. Geniş sırtım ve seksi kaslarım ile mutluyum. Kadınlardan bir beklentim yok ama bakışları okumayı bildiğim için hoşuma da gidiyor aldığım Vibe. Kafa yaşamak istersem bir şeyler içiyorum, farklı şeyler yapıyorum t-shirt kafası kesmez beni.

  • hasmetizm 2046  (07.03.24 10:53:23)
Onlardan biri benim abim. Tek motivasyonu: "Kadınlar bakıyor." Kendini salmayıp vücut çalıştığı dönemlerde iki haftada bir sevgili değiştiriyor. Abimle bu süreçte takılanlar da üniversiteli ya da yeni iş hayatına atılan kızlar. Ciddi bir ilişki arayışında değil zaten.

  • gnosis  (07.03.24 10:56:08)
diri memeleri olup meme dekoltesi giyen, uzun sekilli bacaklari olup mini short ve etek giyen kadin neyi yasiyorsa onu yasiyorlar. erkegin genel olarak cok estetik bir vucudu yok, artik antik yunan doneminde de yasamadigimiz icin ortalama bir erkegin armut gibi vucudu var. bunun uzerinde olanlar da bunu gostermek istiyor.

  • bay b  (07.03.24 11:04:44)
Kendimizi iyi hissediyoruz

  • mirty  (07.03.24 11:44:13)
beğenilme beklentisi her insanda mevcut. bazı insanlar güçlü olabileceği yöne yöneliyor. vücut yapıp t-shirtle gezip beğenilme beklentisiyle gezen arkadaşın beklentisiyle ona numara verenin beklentisi aynıdır zaten.

  • mikahakkinen  (07.03.24 11:46:54 ~ 11:48:53)
ben de kışın şirkete full tshirt ile giderim. sağ kol full sleeve dövme ama amacım bu değil. bana sıcak basıyor, ben gömlek de giyemiyorum hatta patronla papaz oluyoruz sürekli :)

şu cebe numara koyma mevzusu da doğru. benim başıma gelmedi ama kuzenimde harley vardı. ışıklarda durdurup ahlaksız teklif etme teklifinde bile bulundular bi tur karşılığı:)
  • KidLazer  (07.03.24 12:00:45)
@Kid, bence onlar Harley'e vurulmus(:

  • Yourcousinmarvinberry  (07.03.24 12:05:17)
kardesim gorup gorebilecegiz hot boy sayisi belli sen neye mani olmaya calisiyorsun ki? ayrica istedigini giyer teshircilik degil bu. gorsem gercekten sicakladigini dusunurum btw bunlar kolay kolay bot ve mont da giyemezler veya cok kalin degildir montlari. saglikli beslenince usume olmuyor sanirim. ben yedi kat yorganin altinda yatarken donla gezebiliyolar. ustune bir de bizi isitabiliyorlar. pekmez ye senin de olsun

  • ala09  (07.03.24 12:34:18)
Başarılı olmuş ve göstermek istiyor. Kolay değil kan, ter, gözyaşı.

  • rock n roll  (07.03.24 12:45:31)
@your
ufak bir farkla, kuzende de 6pack vücut var :)

  • KidLazer  (07.03.24 13:36:44)
Kadinlarla bir ilgisi yok. T-shirt ozellikle kasli vucut icin buyuk rahatlik. 4 mevsim t-shirt giyiyorum. Yakistigini dusunuyorum.

Ek olarak vucut yapmak onemli. Bir erkek 30 yasindan sonra her 10 yilda sahip oldugu kaslarin %5'ini kaybediyor. Zamanla bu kas kaybi gunluk aktivitelerinizi etkilemeye basliyor. Yaslilar genellikle bu kas kaybindan dolayi dusup, sakat kaliyorlar hatta oluyorlar.

Kadinlarla ilgisi yok. Tamamen kisisel.
  • thetruenorthstrongandfree  (08.03.24 02:10:03)
usumuyoruz valla ne diyim. bugun hava 5 dereceydi ve t-shirtleydim.

  • banach  (08.03.24 05:42:23)