[]

açılan fermuar için çözüm?

yeni aldığım levis kot pantolonun fermuarı arada kendi kendine açılıyor. iade mi edeyim yoksa terzi 2 dakika da halleder mi arkadaşlar?
 
Terzi halleder bence. En kötü, o fermuarı söküp başka fermuar takar.


  • marsli gocmen  (07.03.24 01:10:18) 
fermuarın mekanizmasını sağlı sollu pense ile sıkın, videolarını izleyin yine olmazsa o fermuara geçen parçayı değiştirir terzi.


  • eja  (07.03.24 07:26:45) 
direk iade etme diye birşey yok ki. Pantolonu incelemeye gönderecekler 1-2 haftaya iade kabul edecekler eğer kusur görürlerse.
Bence basit birşey ise sen halletmeye çalış ya da terzi.

  • nuevo  (07.03.24 09:50:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.