[]

İhtiyaç kredisi mantıklı mı

20 Mart günü 150 bin tl kredi kartı borcumu ödemem lazım.

Sizce kredi kartı borcu için 150 bin ihtiyaç kredisi çeksem borcu enflasyona ödetmemde bir faydası olur mu?

150 çekip 205 geri ödeme vade 12 ay

 
Borcun asgarisi mı 150 tamamı mı. Asgarisi kadar taksitli nakit avans çekmek daha mantıklı.


  • house md  (06.03.24 21:02:01) 
Kısır bir döngüye sokuyor insanı. Kapattıkça tekrar yeniyor kart iptal edilmediği sürece. 150 kredinin üstüne tekrar 150 borç daha oluyor ondan sonra. Ben olsam çekmem başka alternatifler düşünürdüm.


  • odiyus  (07.03.24 00:34:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.