Akıllı saat nabız ölçme

Bu özelliğe sahipmiş sanıyorum çoğu akıllı saat, doğru gösteriyor mu ne diyosunuz? çarpıntımı takip etmek için kullanılabilecek bir ürün müdür merak ediyorum.

Evet, doğruyu gösteriyor. Mi Band2 miydi ilk çıkanı, onu omron tansiyon aletiyle teyid etmiştim. Doğru gösteriyordu.

  • Mirket  (06.03.24 00:15:24)
Apple watch kullanıyorum. Büyük oranda doğru ölçüyor aslında evet. Her modelde hata payı azalsa da 3-5 yanılma payı var her zaman. Spor yaparken vs.takip için faydalı kullanımı ama ciddi bir rahatsızlığınız varsa sağlık takibi açısından %100 güvenmenizi önermem tabi.

  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (06.03.24 00:18:39)
realme rma 161 hediye gelmişti (basit bir şey)
şu anda da mi watch 3 kullanıyorum (yine deli iyi bişey değil)
ikisi de omron m2 tansiyon aletinden (kardiyologların önerdiği bi marka) farklı bir şey göstermiyor.

hata olmuyor mu oluyor bazen otururken x2 şeklinde 120 nabız gösterebiliyor ama çok çok ender, düzgün takılırsa genellikle doğru nabız mevzusu.
  • hedep  (06.03.24 17:39:34)