Yediğiniz en iyi hamburger?

Yediğiniz en iyi hamburger? En iyi hamburgerci?

Franchise ve gurme olarak da ayırabilirsiniz.

Franchise olarak yurtdışında Five Guys en iyi bana göre.
İstanbul'da Baltazar iyiydi. Adana'da The Bull Burger.

ankara'da etmanyak
istanbul'da barto's
amsterdam'da the beef chief
berlin'de burgermeister

1. etmanyak
  • lemmiwinks  (28.02.24 12:22:27)
İzmir’de burger street olabilir, güzel smash burger yapıyorlar. Bir de hamburgerci olmamasına rağmen dükkan sandviç çok güzel hamburger yapıyor.

Yurtdışı için cevap vermek zor, genel kalite çok çok daha yüksek, birçok ülkede/yerde iyi hamburger yenebilir ama benim en çok keyif aldığım Londra honest burger idi sanırım.
  • orient blue  (28.02.24 12:25:18)
istanbul
zapata burger
zula burger
  • neira  (28.02.24 12:29:01)
kadıköy namu burger çok mu açtık bilmiyoruz ama bayadır namu üzerine iyi hamburger yemedik.

  • eja  (28.02.24 12:38:10)
Brno'da, Būcheck 'te yediğim hamburger gerçekten bugüne kadarki en iyisiydi.

  • lüzumsuz adam  (28.02.24 12:58:47)
Amerikadaki Five Guys subeleri.
Patatesi bazen cok tuzluyorlar ama hamburger konusunda benim icin rakipsizler.

  • VIPCH  (28.02.24 13:21:56)
Istanbul zula kesinlikle

  • mor oje  (28.02.24 14:06:40)
Üç aşağı beş yukarı hepsi aynı geliyor nihayetinde hamburger bu komplike bir yemek değil ekmek arası kıyma köftesi ve garnitür malzemesi kaliteli olsun yeter.

  • doharkoman  (28.02.24 14:38:49)
ankara'da kulina.

  • summerjam0306  (28.02.24 16:15:00)
zapata burger - istanbul

  • noxie  (28.02.24 17:19:30)
istanbul zula
izmir burger street

  • axl  (28.02.24 17:31:58)
Kapandı ama İstanbul için;
Gourmet Burger Kitchen.

  • kumandanim  (28.02.24 17:40:05)
nisantasi virginia angus disinda yememeye calisiyorum.
zula'yi begenmemistim ben.
halbuki double cheeseburger yani nasil farkli yapilabilir ki. :))
  • arakaali  (28.02.24 18:40:22)
90 Larda yediğim mcdonalds hamburgerleri efsaneydi.

  • ferenc  (28.02.24 18:48:48)
İstanbul Eminönü Virginia Angus.

  • alimcgraw  (28.02.24 19:15:28)
Bostancı'da metro ile sahil arasında bir hamburgerci vardı. Kapandı. Ekmeğini, sosunu vs. taze olarak el yapımı hazırlıyorlardı. Ekmek, inanılmaz önemli hamburgerde. Bayat hamurları ısıtıp hatta ızgarada hafif yakıp kitliyorlar birçok hamburgercide. O yüzden benim için önemli o konu.

Eminönü Virginia Angus birkaç yıl önce yediğimde iyiydi. Bu pahalılıkta kesin bozmuştur ama. Etin pişme oranını sorup daha sonra istediğin pişme miktarında getiren nadir yerlerdendi. Normalde orta-az dersin orta, orta dersin iyi pişirip getirirler.

Koşuyolu'nda da mm&g's burger var. Orayı da üçüncü sıraya yazarım.

Burada sayılan birçok yeri denedim. Güzeller ama adını hatırlayıp yoluna gidecek kadar değil. Yemek tamamen tecrübe konusu. Daha lezzetli halini yiyene kadar, en lezzetlisi o gibi geliyor. McDonald's ve sonrasında Carl's Jr. vs. franchiselar hep bu algı ile hamburgerlerini sattılar.

Gerçi hayal kırıklıklarından dolayı artık dışarıda hamburger yemiyorum pek. Köftesini ve ekmeğini kendin yapıp evde ızgarada, tavada, fırında artık nasıl istersen yapma yolundayım uzun süredir.
  • nawar  (28.02.24 19:43:16)
Ratskeller, Munich

  • gabe h coud  (28.02.24 19:57:35)
Ankara için Volkie's

  • kendi helvasını kavuran zombi  (28.02.24 21:24:31)
Taksim islak hamburger dermişimmmm

  • Zetnikov  (29.02.24 00:04:50)