Veteriner-Kedi

Geçen hafta sokak kedisini gözündeki sorun için veterinere götürdüm. Sadece gözünde sorun olmadığını anlayınca bir süre orada kalması gerektiğini söylediler. Tamam dedim çünkü iyice iyileşsin istedim. Dün aradım sordum ve "Genel olarak iyi ama sadece gözü yavaş iyileşiyor. Bir süre daha kalması lazım" dediler. Mecburen tamam diyorum çünkü gözüne damlayı damlatamam çünkü hem tek başıma yapması zor hem de sokak kedisi sonuçta. Damlatacagim zaman belki bulurum belki bulamam.

7-8 gün olmuştur. Bir süre daha kalacak ve kıyamıyorum kediye çünkü dar bir yerde duruyor uzun süredir(eve alın demeyin) her şey sağlığı için, mecburen orada kalıyor ama insan üzülüyor. Kedisi, köpeği bu sürelerde veterinerde kalan var mı? Neler düşündünüz, neler hissettiniz?

Gidip görebilirsiniz eğer iyileşme başladıysa içinizin rahat etmediğini söyleyin, kontrol altında tutacaksınız bir daha kötüleşirse götürürsünüz. Ağır bir durumu yoksa tabii. Ben de üzülüyorum idare edebilecekse veterinere bırakmıyorum

  • mslny  (26.02.24 14:43:11)
Benim kedim 2 ay veterinerde kaldı. Oral mukozası, diş etleri ve dişleri hep yara olmuştu. İyileşmesi çok yavaş oldu. Veteriner gün içinde dükkanın içinde dolanmasına izin veriyordu. Akşamları ne yazık ki yine tedavi için kafese koyuyorlardı. Ben de haftada 2-3 kere ziyarete gidip bir 30 dakika ilgileniyordum. Onun için çok stresli bir durum oldu ama iyileşmesi için yapılması gerekiyordu.

  • plastik turambar  (27.02.24 12:01:41)