[]

budva ve kotor'da balayı için kalacak yer tavsiyesi?

verebilecek var mıdır? özellikle hanımların gidip de memnun kaldığı otel, konuk evi, bnb falan varsa güzel olur. fazla tuzlu olmayan ve manzaralı bir yer olursa daha bir iyi olur. teşekkürler.
 
Biz Kotor için şurada kalmıştık: www.airbnb.com.tr

Old Town'a biraz uzak ama arabanız varsa sorun olmaz. Araba yoksa da evin önünden hemen blue bus'lar geçiyor old Town'a giden. Yine evin önünden otobüs ile ters yönde Perast'a da gidebilirsiniz
  • Amaranta ursula  (25.02.24 11:03:43) 
@Amaranta ursula

link çalışmıyor.

araç olacak.
  • mr.goodcat  (25.02.24 11:15:55) 
Şimdi olması gerek:
www.airbnb.com.tr

Bu arada ev harikaydı. Dublex, kendi plajı şezlonglari vs vardı. Bir daha Kotor'a gidersem yine burda kalırım muhtemelen.
  • Amaranta ursula  (25.02.24 11:40:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.