dikey süpürge seçelim mi?

*küçük bir evdeyim
*evcil hayvan yok
*çok az eşya var
*çok çok az halı kilim vb. var
*evde robot süpürge var

eleoctrolux'ün şu modelini önerdi arkadaşım ama fiyat performans olarak
benzer önerileriniz varsa ya da boşuna o kadar para verme bak şunu kullanıyorum işimi görüyor dediğiniz marka model önerileriniz varsa şahane olur.

www.hepsiburada.com

ben de bunu kullanıyorum. memnunum. piyasaya bakınca bu zaten uygunca seçeneklerden biri. daha fiyat performans ürünü vardır belki ama bence bu iyi yani kullanımı filan rahat.

  • benim bir gizli bildiğim var  (24.02.24 17:54:09)
Bunlar dar yerlere girerken biraz hantal kalabiliyor.

Ben dikey süpürgeler arasında dev uçurumlar olduğunu sanmıyorum.

Hepsinin çalışma prensibi aynı; Başlıktaki döner fırça halıyı gırgırlar, çubuktaki hava akımı hazneye çeker. Başlıktaki gırgır bu sistemi etkin kılan unsur aslında. Yoksa çekim güçleri iyi değil.

Başlıkta ışık olması karanlık alanlarda işe yarıyor diyebilirim.

Mesela ben 5 sene kadar önce Bim'den Heifer Quiclean Pro aldım.

Hala canavar gibi çalışıyor. Yedek parçası da var, filtreyi vb değiştirip değiştirip kullanıyoruz bana mısın demedi.

Anneme de Bosch almıştım ama hangisinin kullanımı daha pratik dersen Heifer derim.

Velhasıl bence Mediamarkt vb gibi teşhiri olan yerlere gidip bi bileğinizle test edin, hangisine ısındıysanız internetten onu alın derim.
  • kukuleta  (24.02.24 21:15:52 ~ 21:17:46)
Bunu almazdım ben. Koltuk altlarına falan zor girer, alt kısmı çok hacimli. Bir de ucuna ince aparat takıp el girmeyen, buzdolabı duvar arası gibi, yerleri süpürmek iyi okuyor haznesi yukarıda olanlarda.

  • playing star again  (25.02.24 00:04:03)
amazondan aldım daha yeni. marka takıntınız yoksa dikey süpürge kategorisini takip edin iyi indirimler oluyor. almanya'dan 1 haftada geldi.

  • jepa  (25.02.24 00:15:31)
bu çok hantal ve ilkel duruyor ya bunu sakın almayın.

şundan alın
www.hepsiburada.com
  • ananiyimioguz  (25.02.24 01:57:04)