Netflixte üyeliğin ortasında Plan değiştirince kalan 1 haftam ne olucak?

arkadaşlar 720 basic almıştım görüntüden memnun kalmadım bitmesine 1 hafta kalada güzel bi grafikli film çıktı şimdi ben bunu 1080p ye plan degiştirmek istiyorum.

benim arada kalan 1 haftam ne olacak mesela? ödeme fazla mı olcak az mı gene eklenicek mi hiç birşey anlamadım.

ben şimdi 1080p ye geçsem beni 1 hafta sonra mı geçirir ? buda bi opsiyon

işin içinden çıkamadım

Bir sonraki fatura kesimine kadar o planda devam ediyorsun diye hatırlıyorum. Yani 1 hafta sonra geçirir.

  • prole  (22.02.24 20:04:14)
@prole
plan olarak değişti şuan 1080p

fakat internetten bulamadım bir videonun çözünürlük bilgisini veren uygulama komut falan
720 ve 1080p farkını anlaması cok zor
  • Zetnikov  (22.02.24 20:27:34)
Çözünürlük değişiyor, sonraki fatura tarihine kadar ücretlendirme yok, sonraki ay yeni planda ödeme yapıyorsunuz.

  • akhenaten  (22.02.24 20:59:03)