1 milyon TL değeri korumak için bankada hangi yatırımda tutmak makul olur?

Soyut Altın Dolar Euro dağıtmak mı yoksa komple soyut altın yapmak mı?

Fiziki altın borsa faiz tercihimiz değil. Üsteki üçlü içerisinden bir yatırım düşünülüyor.

hepsi de paranı eritme garantili. en az eritecek olan altın olur bana göre.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (22.02.24 15:59:54)
fon alabilirsiniz.

tefas'ta fon performanslarını ve fonların içerisinde nereye yatırım yapıldığını görürsünüz.

fonun son 5 yılına kadar performansını da görebilirsiniz.

fed faizi sonrası gümüş, altın bitcoin artabilir.

ancak çok vaktiniz yoksa iyi fonlara park edin paranızı olsun bitsin.
  • gurur  (22.02.24 16:27:41)
Yatırım fonları +1

En risksiz yatırım enstrümanı. Banka, karını fondan aldığı için; fonun karını maksimize etmeye çalışır. Hem yatırımcı hem de banka için kazan - kazan
  • substituent  (22.02.24 16:41:48)
4'e böl.

altın fonu, eurobond, hisse senedi fonu, karma fon
  • gabe h coud  (22.02.24 16:44:30)
Hisse senedi fonu.

  • doharkoman  (22.02.24 19:21:52)