[]

Antalya havalimanına yakın park yeri

Aracımı dört gün için park etmem gerekiyor, havalimanı otoparkı 850 TL'ye yakın tutacak, Deepo / Mall of Antalya otoparkına bıraksam aracım çekilir mi acaba? Tramvay durağına yakın olan bir yer önerebilir misiniz?
 
havalimanından çıkıp sağa dönüp hemen ilerden sola dön. (cebonun yeri derler) oralarda birçok park yeri var uygun fiyatlı. havalimanına bırakıp alıyolar da kendi aracınla.
yada tramvay durağına yakın diyosan meydan durağında bırakabileceğin ara sokaklar var ücretsiz mis gibi hiç de bişey olmaz. tramvayla 15 dakkada havalimanındasın.

  • entropik  (22.02.24 13:22:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.