Ekşi Sözlük nick değiştirme

Gündemden çok sıkıldım, zaten uzun zamandır sözlük'e de girmiyorum. Şu sıralar sadece kafa dağıtmak için öylesine yazıp çizmek geyik yapmak istiyorum ama nick'imi bilen maalesef çok sayıda insan var asfdgas. Yeni hesap açınca da açıkçası çaylaklık süresi beklemek istemiyorum. Dolayısıyla sorum şu: Hem bütün entry'lerimi, hem bütün duyurularımı silsem, beni eski nick'imle takip eden herkesi engellesem, hesap adımı da değiştirsem, dışarıdan biri yeni nick'in bana ait olduğunu görebilir mi?

nick degistirme diye bir secenek yok sozlukte.

  • gule gule  (21.02.24 22:29:22)
gule gule, kullanıcı adı değiştirmeyi nick değiştirme olarak algılamışım ben. bütün hayallerim yıkıldı bu durumda. teşekkür ederim yine de. ^^

  • love my way  (21.02.24 22:34:00)
bir teselli olarak, yalniz degilsiniz.

(bkz: herkese bir kere nick değiştirme hakkı verilsin)
  • gule gule  (21.02.24 22:39:40)
aslında nick değişimi yapılabiliyor ama herkese değil.

zebellah -> trenchkot
archangel in bondage -> aib olmuştu.

tek çare yeni hesap. zaten çoklu kullanım serbest.
  • tabudeviren  (21.02.24 23:12:00)
takas yapabilirsiniz. sizin gibi çok kişi var.

  • respect  (22.02.24 00:05:23 ~ 00:06:06)