Dashboard için dataset önerisi veya api

Canlı bir dashboard yapmak istiyorum (ilk etapta canlı olmasa da olur) dinamiklerini vs öğrenmek için.

Doğru dürüst bir data bulamadım. Sallıyorum sol tarafa atayım bi tr haritası veya global hiç fark etmez, sağda da top 5 x bişeyler ekleyeyim, bişeylere tıklayınca bişeyler çıksın falan. Kaggle’a baktım da yok doğru düzgün bir dataset.

Şunu kullan diyebileceğiniz bir şey var mı? Uydu api’si de olur uçuş vs de olur, fark etmez açıkçası

www.google.com.tr

Şöyle bişey işte. Api falan mı kovalamak lazım acaba?
  • avatar is back  (21.02.24 17:37:02)
  • alfired  (21.02.24 18:15:47)