[]

şarjlı vidalama önerisi

almışken en iyisini alayım, bosch mu dewalt mı ya da sizin önerdiğiniz bir marka var mı? duvara dübel de atabilirse çok iyi olur.
 
zabağçe makita diyorum kardeşim


  • ananla bir gece  (20.02.24 20:22:06) 
Mavi Bosch epey üst düzeydir lakin günde 500-1000 vida atmayacaksanız hiç gerekli değil. Epeydir hobi marangozuyum Einhell ürünleri kullanıyorum f/p açısından. dekupaj, vidalama, zımpara, gravür, gönye kesme taşlama vs kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.
www.hepsiburada.com
bunun aküsü ile 100 küsür ürün daha kullanabilirsiniz.
  • dorian greyfurt  (21.02.24 05:01:21) 
@dorian greyfurt + 1

evde ufak tefek işler, hobi vs. için alacaksanız bosch, dewalt gibi ürünlere o kadar para vermeye hiç gerek yok. einhell bu gibi durumlar için idealdir. Ara ara amazon'da indirime giriyorlar, bekleyip indirim gelince alabilirsiniz.
  • shadowfollower  (21.02.24 09:31:54) 
en iyisi olsun derseniz şarjlı matkap öneririm. hem vidalama hem delme hem de darbeli delme yapabilen bir model duvarlara delik açmak istediğiniz zaman yardımcı olacaktır.

gündelik işlerde genelde bu modeli kullanıyorum
tr.dewalt.global
  • bravoteam  (21.02.24 10:06:17) 
3 yıl önce tesadüfen şunu aldım.
www.trendyol.com
Ayda bir filan lazım oluyor. Bir kere de komple ev taşıdım. Tüm işimi görüyor.
Fiyat/performans inanılmaz.
  • burfak  (21.02.24 14:37:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.