[]

Baktığımız sokak kedisi ıslak FIP oldu, ancak ilacı yok piyasada

Dün veteriner teşhisi koydu, GS diye bir ilaç varmış, lisanssızmış filan. Her bir flakona 100 $ dedi ve 90 günlük bir tedavi olacakmış. Biz başlattık ilacı çünkü hayvan çok kötü durumda, veterinerde olandan başladık ancak tedavi çok masraflı olacak. Bu ilacın tablet formu da varmış, aşırı bilgi kirliliğine maruz kaldık anlayacağınız. Biri 1500’e buluruz diyor ilacı filan.

Tecrübesi olan biri yeşillendirebilir mi?


 
Çok geçmiş olsun. Bir instagram sayfası vardı, çin'den getiriyorlardı ama kesin çözüm değil tabi. Biz ve veterinerimiz bu konularda muhtemelen çok yaşamayacak bir kedi için yüklü deneysel tedavi masrafı yapmaktansa mümkün olduğunca fazla kediye mama alıp kısırlaştırma yapmayı daha doğru buluyoruz mesela. Bu arada fip tedavisi için b12 kullanımını öneren veterinerler de var. Biz başladık ama baktığımız fip'li kediler iki haftayı zor çıkarıyor. Şu an yürüme, karın şişliği falan ne durumda?


  • prole  (19.02.24 18:44:47) 
1500'e buluruz diyen kim, güvendiğiniz biri mi? Piyasada şişeye su koyup ilaç diye satan çok fazla dolandırıcı var diye biliyorum, bize de veterinerimiz söylemişti. Tabi yine dışarıdan, diğer veterinerlerden ilacın fiyatını sorun ama veteriner dışında birilerine de güvenmeyin bence.
İmkanınız varsa yurt dışından getirtebilirsiniz. Özellikle Rusya'dan.

  • büyük engizisyoncu  (19.02.24 18:45:30) 
Yani güvenilir mi bilmiyorum açıkçası. Başkası buldu ilacı satan kişiyi, onu da denemek istemiyoruz.


  • nefertarii  (19.02.24 19:14:50) 
çaresi sevgi bol bol sevin.


  • gurur  (19.02.24 21:58:14) 
www.instagram.com
ben bu profilin sahibinden satın aldım. Burada detaylı bilgiler de mevcut. ama çok acele etmelisiniz fip birkaç günde öldüren bi hastalık.

  • rentts  (20.02.24 01:05:12) 
eidd tablet muhtemelen bahsedilen, bunların kötü sonuç verdiğini duymaya başladık. 2 kedi fip tedavisinde destek verdim şu anda geçen hafta bir kedinin kuru fip tedavisine başladık. tüm kedilerde aynı kişiden ilaç aldık, dediğiniz fiyata yakın. iletişim bilgilerini isterseniz mesaj yazabilirsiniz.

www.instagram.com
  • surprise  (20.02.24 11:38:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.