Yavru kedi sahiplenmek istiyoruz!

Merhaba ahali,

önsöz: Kedi manyağı bir insanım. sokakta mama ile pspspsps diye geziyorum mütemadiyen. tekirlerin hastasıyım. normalde korkan kız arkadaşımı da alıştırdım ve sevdirdim. o da kedi manyağı olma yolunda ilerliyor.

Ben sokaktan yavru tekir istiyorum ama sevgilim paylaştığım resimlerdeki kedinin benzerini aynısını istiyo. sanırım tekir/british/scottish kırması bişey emin değilim. Buna benzer bir yavru kedi sahiplenmek istiyoruz. Desteğiniz için teşekkürler. edit: scottish straight diye geçiyomuş sanırım.

img.imgyukle.com

ilk kez evcil hayvanımız olacak ikimizin de. Bunu alıp biraz zaman geçirirsek bir tane de sokaktan yavru tekir kapacağım arkadaş olsunlar diye. hatta aynı anda alacağız ikisini de eve.:D

not: bir hafta ya da birkaç gün yukarıda kalsa güzel olur mu mod arkadaşlarım?

Cins kedi nereden bulunur bilmiyorum ama kurtaranev kedilerine bakabilirsiniz. Yerleri Beşiktaş’da diye biliyorum. Gidip baktığınızda belki birileri gönlünüzü çalar.

www.instagram.com
  • boyalı kuş  (19.02.24 20:10:26)
sosyal.petlebi.com

burdan tonla yuva ilanına bakabilirsiniz kesinlikle para vermeyin ve mümkünse tekir alın veteriner masrafınız az olur.
  • eja  (20.02.24 08:06:14)
  • mesuta  (21.02.24 14:41:47)