[]

BENELLİ TRK 502X mi VOGE 525 DSX mi ?

Bütçe max 300 civarı. Başka tavsiyeler varsa açığım. 500cc yi geçmemesi ve 2020 model üstü olması yeterli.
 
VOGE dolu ama çin malı. Benelli de çinde üretiliyo ama en azından italya ayağı var. Ben Benelli derdim. VOGE şu an bende pek güven uyandırmıyor


  • KidLazer  (19.02.24 14:37:05) 
Marka olarak Benelli bana da daha yakın ancak belli bir devir ve hız üstünde titreşim sorunu var diyorlar trk 502de. Voge da mesela sr4 maxi scooter ı komple bmw motoru ve altyapisi diye duydum.

525dsx i de yine bireylere benzertmisler motor tasarimi olarak ama detaylari cok bilmiyorum
  • ananiyimioguz  (19.02.24 18:16:01) 
benim kendimce şöyle bi istatistiğim var: motorun fiyatı 550 600ü aşmadıkça titreme olur. kendi kalite paritem sadece bi dayanağı yok. svartpilen 250 ile başladım. böbrek taşı düşürür. triden 660'a geçtim, çok daha iyiydi ama yine de ufak bir titreşim vardı. şimdi tracer9gt'deyim çiçek gibi.


  • KidLazer  (20.02.24 09:31:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.