Kargonun paketi açık gelmesi

Kitapseçten farklı kitaplar almıştım.
Cuma (dün) saat 18 civarı KARGOMsende denilen "şey" ile kargom geldiğinde evde yoktum.

Getiren kişi anneme; kargoyu açık verdiklerini, kendisinin açmadığını, kamera kayıtlarının olduğunu, hatta eksik kitap var mı diye saymasını söylemiş.

Eksik kitap olmasa da kitaplardan birinin hologramı yok, yani korsan kitap göndermişler sanırım. Üstelik bu hologramsız kitabın kapağının iki farklı yerinde ufak yırtılmalar var.

Kitapseç hem korsan kitap göndererek kârını artırmaya hem de paketi açık göndererek ve kargo şirketini suçlayarak yaptığını örtmeye mi çalışıyor(çalışacak) acaba?
Akşam aradım hemen mesai saati değilmiş, şimdi sabah da aradım yine tatil günleri. Gerçekten sinirlendim, ne yapmak lazım? Kargocu mu açtı, onlar mı açık gönderdi, yoksa ortak bir sahtekarlık mı var sizce?

Nereden kitap alsam böyle sorunlar yaşıyorum, sınav kitabı almak için hangi site iyi?

onlar da açsa önemli değil ki sonuçta korsan kitap var. siz kendiniz açıp göre de bilirdiniz. o nedenle iade edin direkt.

  • summerjam0306  (17.02.24 16:12:26)
İade edin, ancak şirket açık kargo vermeye çalışıyor diye korgo şirketinin de kargoyu açık kabul etmesi alanında dünyanın en saçma şeyi olsa gerek. Tam mı diye saydık demeleri ayrı komedi, kargo işiyle meşgul şirketin "kabul ettikleri" bu kargoyu paletleyememiş olması ayrı komedi.

  • akhenaten  (17.02.24 18:03:43)