React Native Template'leri var mı?

themeforestta bol bol html templateler oluyor, tamamını da component mantığına göre hazırlıyorlar.

basit projelerim için hiç uğraşmadan buradan admin templateleri satın alıp, ihtiyaç duyduğum componentleri kullanıp işimi hallediyorum.

react native'de böyle bir şey hiç göremedim.
codecanyonda react-native projeler var ama onlar komple proje. componentları parça parça alıp kendi ihtiyaç duyduğum yerlerde kullanmak baya baya çile oluyor. çünkü içine reduxtan tutun bilmem nelere kadar her şeyini bağlamışlar.

ben istiyorum ki;
bir react native template'i olsun, ben onun Card yapısını beğeneyim, onu kullanayım.
input yapısını beğeneyim, onu kullanayım.

bunları kullanmak için milyon tane bağdan çıkarmak zorunda kalmayayım.

var mı böyle templateler? nereden bulabilirim?

ücretli tabi ki.

sanki aradığınız template değil de react-native-paper, tamagui gibi bir ui library.

  • kahoan  (16.02.24 19:44:32)
@kahoan, hayır bence benim anladığıma göre de tam tersini istiyor.

yani wordpress teması gibi komple bir örnek site olsun sayfalarıyla birlikte, ben oradan ihtiyacım olan şeyleri aktif kullanılan bir yerden, o şekilde alayım diyor.

component olarak alarak alıp bağlamak istemiyor.

ben öyle anladım, ben de bilmiyorum takipteyim.
  • ananiyimioguz  (16.02.24 21:30:37)