[]

yumi yuva ariyor

merhaba, bu güzellik tasması ile kapımıza terk edildi. şu an ev ortamında yaşıyor. dışarı sık çıktığı sürece asla eve tuvaletini yapmıyor. göğüs tasması ile geziyor ama koşup oynamaya ihtiyacı var. çok insan canlısı, yalnız kalmayı pek sevmiyor. daha önce köpek bakmış, tecrübesi olan ve bir daha hiçbir sebeple terk etmeyecek ömürlük ailesini arıyoruz. maddi anlamda sorumluluğunu üstlenebilecek ve çipini üzerine alabilecek kişiler arasın lütfen. kısırdır.

yer: istanbul-anadolu yakası
iletişim: 0539 839 23 33


ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.