[]

Flört ederken karşıdakini kopyalamak

İkidir başıma geliyor. Özellikle mesajlasirken kullandığım kelimeleri, hitap şekillerini ya da anksiyetemi azaltmak için kullandığım taktikleri birebir kopyalayan insanlara denk geliyorum. Beni bir tık rahatsız ediyor. Bu kopya davranışların nedeni nedir? Sizin de başınıza geliyor mu?
 
"anksiyetemi azaltmak için kullandığım taktikleri " hariç evet.

sorun görmüyorum. birbirine karışmış oluyorsun, karışım oluyorsun. iki taraflı oluyor. sorun görmüyorum.
  • tabudeviren  (15.02.24 23:51:57) 
Çabuk benimseyenlerde olur, genellikle de kendilerinde olmayanlara denk gelince bunları kişiliklerine katmak için bir işaret olarak görürler. "Kopyalamak" diye tanımlarsanız tabii rahatsız olursunuz, "örnek alıyor" deyin, gülümsersiniz.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (16.02.24 01:05:17) 
İş hayatı bunlarla dolu, akşama kadar bahis sitelerinden çıkmayanlar sizden yıllar içinde ögrendiklerinizi içinde belirli kelimeleri çekip ortamlarda kendileri konuya hakimmiş gibi davranır.


  • liberal  (16.02.24 09:50:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.