[]

hem kettle hem filtre kahve makinesi olan cihaz var mı?

bir tane kettle almam gerekiyor. kaliteli bir şey derken fiyat 2 bin liralara kadar çıkıyor. bunun yerine hem filtre kahve yapabilen hem de kettle olarak kullanılabilen bir cihaz var mı diye merak ettim.

bildiğiniz, duyduğuz bir model var mıdır?

tek cihazla iki işi yapabilir miyim? hem para vermişken ikisini de yapabileyim diyorum hem de mutfakta yer sıkıntım var.

 
Piyasada araştırmadığım, bakmadığım marka/model kalmadı ama hiç böyle bir ürüne rastlamadım. En azından Türkiye'de yok diye düşünüyorum.

Zaten kahve makinasında başka içecek zor iş ya, kahve çok yağlı, tozlu bir hazırlık sürecinden geçiyor. Filtre kahve hazırlanan cihazda kaynayan suda o kahvenin artan tozu ve yağı mutlaka kalacaktır. Her kullanımdan sonra da derin temizlik yapmayacağınıza göre böyle bir cihazı hiç önermem.
  • kent sakini  (12.02.24 23:39:17) 
Maalesef yapamazsınız.


  • kablelvuku  (13.02.24 08:33:42) 
Güzel bir kettle alın, yanına da pour-over mantığında bir v60 dripper alırsınız. Yer de kaplamamış olur.


  • unalub  (13.02.24 11:36:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.