[]

Gaitada gizli kan testim pozitif çikmis

Paniklemem mi gerekir ?

Ablasini henüz kanserden yitirmis biri olarak diken üstündeyim. Zaten tahlile gitmeden de içimde bir huzursuzluk hep vardi.


 
Diken üstünde olacak herhangi bir şey yok. Bissürü sebebi olabilir. Kolonoskopi yaptırın.


  • Mirket  (12.02.24 18:29:31) 
Yarin test sonuçlari için tekrar hastaneye gidecegim. Zaten mide agrisi ve gobek çevresinde batma seklinde agrili sikayetim sonucu gitmistim.


  • Yourcousinmarvinberry  (12.02.24 18:35:07) 
O zaman hekim kolonoskopi değil endoskopi isteyecektir. Yine panikleyecek bir durum yok ortada. Raat olun.

Geçmiş olsun.
  • Mirket  (12.02.24 18:46:29) 
Başınız sağolsun ve de geçmiş olsun. Basur gibi sebeplerle de olabiliyor bu arada, her zaman farkedilebilir olmayabiliyorlar, hemen en kötüsünü düsünmeyin.


  • huzurlarinizda huzursuzluk  (12.02.24 19:37:32) 
Barsakta ülser kaynaklı olur genelde. Alkol acı baharatlar ve sigaradan uzak kalın. Lifli gıdalarla beslenip egzersiz yürüyüş yapın.


  • dakota  (12.02.24 20:03:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.