[]

Nereye göç edelim?

Sevgili duyurumun göçebeleri;

Halihazırda Bodrum da oturuyoruz 1 bebek ve 1 köpekli çekirdek aile olarak. Ama Bodrum altyapısı malum kalabalığı kaldıramıyor, elektrik su kesintileri, yolların bozukluğu, bitmeyen inşaatlar vs taşınsak mı diyoruz.

Şöyle yemyeşil, doğanın içinde, yine nerdeyse tüm yıl denize girebileceğimiz, aynı zamanda iyi okul ve hastane imkanı da olan, ev fiyatlarının uçuk olmadığı, suriyeli vb dolmamış, sakin nezih bir sahil yeri neresi olabilir?

Taşınan taşınmayan herkesin fikrine açığız. İstanbul, Ankara günü büyükşehirlerden göç edenlerin fikirleri ,
şahane olur tabii bi yandan.

Yoksa düzen değiştireceksek yurtdışı mı olsa diyoruz da bazen (öyle bir imkan da yaratabiliriz) ama seviyoruz burada yaşamaya hala ve her şeye rağmen. Kısmen izole bir yerde kendi içimizde mutlu olmaya çalışıyoruz.

 
Ev fiyatlarının uçuk olmadığı sahil yeri var mı?


  • alfired  (12.02.24 14:49:52) 
Kuşadası en azından aydına izmire yakın.


  • mikahakkinen  (12.02.24 14:53:34) 
Bende 7 senedir bodrumdayım İstanbul'dan gelmiştim valla su kesintileri depo varsa o kadar problem yaratmadı bende hatta hiç susuz kalmadım depodan dolayı. ev sizinse kalın eski kıracıysanız yine kalın bende kiradan problem cektıgım ıcın gitmeyi dusunuyorum fakat ucuz yer bulamadım halen :) karar yine sizin daha iyi yer bulunursa bende bileyim


  • Aşk Adamı  (12.02.24 16:35:50) 
Manavgat bence sıfır değil ama denize çok yakın


  • fistikthecat  (12.02.24 18:07:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.