[]

İzmir Otogardan Karabağlar hastaneye nasıl giderim?

merhabalar

yarın sat 8 gibi izmir atatürk eğitim ve araştırma hastanesinde olmam gerekiyor. internette adres karabağlar ilçesi olarak görünüyor. otogardan karabağlar hastaneye nasıl gidebilirim? otobüs veya metro var mı?


 
Yeşilyurt diye geçiyor o muhit. Karabağlar çok muğlak sınırları olan bir ilçe olduğu için yer tarifinde pek kullanılmaz.

Hangi firmayla geleceksiniz bilmiyorum ama firmaların şehir içi servisleri oluyor. Oradaki görevlilere söylerseniz sizi uygun servise bindirirler, hatay metro durağı civarında inip ulaşabilirsiniz.

Ya da servis olmasın derseniz otogardan bornova metroya otobüs kalkıyordu yine oralardan sorup tam lokasyonu öğrenirsiniz. Metroyla hatay durağında inip ulaşabilirsiniz. Yine de en iyisi şehir içi servisleri kullanmak.
  • nundu  (12.02.24 14:01:48) 
Otogarın önünden Yeşilyurt-Bornova dolmuşuna binin, hastanenin önünden geçiyor.


  • captainimsi  (13.02.24 00:38:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.