[]

Windows key tuşu ve görev çabuğu çalışmaması Görüntü ayarlarının açılmaması

Dünden beri var olan bir problem. Bugün akşam saatinden sonra büyük problem olmaya başladı. Ne key tuşu çalışıyor ne de görev çubuğu var. Hatta ara ara görev çabuğundaki simgeler bile gidiyor.

Masaüstündeyken sağ tuşa tıklayıp görüntü ayarları ve kişileştirmeye tıkladığımda da açılmıyor.

Görev çabuğuna inip birkaç kez tıkladığımda çalışır gibi oluyor ama öyle kalıyor sadece.

Ne oldu böyle, nasıl çözebilirim?

 
Cmd yi admin olarak calistir

sfc /scannow

Yaz enterla bitince pc yeniden baslat duzelmesi lazim
  • Zetnikov  (12.02.24 00:17:09) 
Görev Yöneticisinden Windows Gezginini yeniden başlattım, şimdilik oldu gibi.


  • put it in your appropriate place  (12.02.24 00:19:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.