Yeni insanlarla nerede tanisiyorsunuz?

+30 icin soruyorum.
Hem normal arkadas hem sevgili olarak cevaplarsaniz sevinirim.

Cevremi degistirmek istedigimi fark ettim yani aliiskanlik icabi devam ettiriyormusum ben arkadasliklarimi. Ama onlari hayatimdan cikarirsam hic hic kimsem kalmayacak. Simdi en azindan paylasimim az da olsa bi yerlere gidebildigim insanlar var.
Artik olmaz mi yeni cevre?

Ve ozellikle sevgililik icin 35 yas kadinlarda mesela bu isler icin artik cok mu gec?

Tanışılmıyo valla. İş değiştirince anca.

  • invictae  (11.02.24 23:12:50)
twitter

burası daha ifade odaklı bir mecra olduğu için kafa dengi insanlar bulmak kolay
  • grimavi  (11.02.24 23:23:09)
Büyük şehirde olsam full aktivitelerle tanışırdım küçük yerlerde zor oluyor, atıyorum bi treking grubu, dans kursu, veya daha spesifik kurslar ilgi alanlarınıza göre en temizi böyle

  • olaylar olaylar  (11.02.24 23:46:07)
sözlük

gymde, koşu ve dans klüpleri gibi organizasyonlarında tanışanlar da oluyor.
  • gabe h coud  (11.02.24 23:46:21 ~ 23:47:23)
bende aynı sorunu yaşıyorum :) yaşıyordum bence kısmet bu sorunun yanıtı. nereden çıkacak hiç bilinmez
arkadaş çevrenizi kullanın

  • baldan kaymak  (12.02.24 00:56:41)
Kendi ilgi alanlarinizi kesfedin, kluplere kurslara katilin. Bu klasik. Bumble'in friend secenegi var, oradan arkadas edinebilirsiniz (dating olayindan apayri, hic ona girmeden). Bir de yalniz turlara katilin, yurtici yurtdisi aktif (bisikletle x gunluk x yeri gezme, x gunluk x yeri yuruyus ile gezme), genclere yonelik, ailelerin ve yaslilarin olmadigi turlar var, cok guzel insanlarla tanisabilirsiniz.

  • kassiopeia  (12.02.24 01:12:03)
Arkadaşlık için spor. Grup pilates derslerindeki kadınlarla bir anda dışarıda da görüşmeye başladık. Bana anlamsız geliyor hatta bir anda bu kadar samimiyet. Ama görüşmekte israrcilar, grubun frekansı oyle geldi, kimse iletişimi koparmak istemedi. Yaşlar +30. Hatta 1 aylık yazılıp grup muhabbeti sarmazsa mekan ya da grup değiştirin:)

Kassiopeia +1
  • mellifica  (12.02.24 01:25:02)
yaş 32

- konserler
- metal barlar
- expat etkinlikleri
- ingilizce quiz nightlar
- arkadaş arkadaşları

şehir romanya'nın 2. büyük şehri

benim tanımadığım insanlar beni tanıyor acayip bir biçimde hatta
  • rain when i die  (12.02.24 01:36:15)
Kaliteli tekno müzik mekanları. Bağrı açık beyaz gömlekli kekolar ile kokoş karıların dolduğu dum çık dum çık mekanlar değil ama.

Dans mans ayağına yanaşıp birbirine yürüyorsun. Tavsiye ederim.
  • synesthesia  (12.02.24 10:48:39)
Arkadaşlarımı iş hayatinda sevgililerini sözlükte tanıyorum. 15 yıldır hep böyle oldu bu. İyi ki de böyle oldu.

  • alimcgraw  (12.02.24 11:51:58)
Bu kadar muzdarip kişi varsa, Ankara da yaşayan duyurudaşlar olarak bir buluşma mı yapsak?

  • xuma  (12.02.24 20:52:21)