[]

Septoplasti sonrası kapanmayan yara

Merhaba. 3 hafta önce septoplasti geçirdim. Tamponlar çıktıktan 4-5 gün sonra iperasyon yerindeki dikişlerin açıldığını farkettim ve 11 gün önce tekrar dikiş atıldı ve bana dikiş atıldıktan bir hafta sonra dikişleri almak için tekrar gelmem söylendi. Bu süreçte atılan üç dikişten ikisi burun yıkaması sürecinde düştü. Muayene sırasında yaranın tam olarak kapanmaması nedeniyle yine bir hafta sonra gelmem söylendi. Dikişlerin düşmesini ise normal karşıladılar. Bu muayenenin olduğu gün son dikiş de düştü. Akabinde tekrar doktora gitmedim. Üzerinden 4 gün geçti ancak halen operasyon yerindeki yara tam olarak kapanmamış görünüyor. İnce zarımsı, nemli, beyaz-kırmızı ve hafif çukur bir doku var. Bu dokunun çevresine bağlanması ise hiç güven vermiyor. Artık yoruldum. Bu işi tam olarak çözmek için her türlü öneriye açığım. İstanbul'da pazar günü ya da yarın bu işe nokta koyabilecek tavsiye verebilirseniz çok sevinirim.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.