[]

Yaz tatili için rezervasyon yaptınız mı?

Sb. Nereye yaptınız. Ortalama hangi tarihte fp olur bu anlaşma için.
 
Antalya’da ortalama bir otel düşünürsen 40 bini 5-6 gece için gözden çıkartman lazım. Henüz rezervasyon yaptırmadım. 10.15 bin daha koyup yurtdışına gitmeyi düşünüyorum. Bu fiyatlara Türkiye de tatile gitmek mantıklı değil.


  • dedeminhirkasi  (11.02.24 10:29:55) 
Bu söylediğim fiyatlar eylul başı fiyatlar.


  • dedeminhirkasi  (11.02.24 10:30:49) 
Nisan'da bayramda Tayland'a 15 bin TL ye bilet aldim. 10 gün kaliyorum bir o kadar da orda harcarim totalde 30-35 k masrafla kapatırım tatili.


  • adventchant  (11.02.24 11:42:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.