Wix Muadili Web Site Yapma Aracı

Selamlar.
Wix muadili bir website yapma aracı öneriniz var mı?

drag-drop şeklinde tasarlayabileceğim; takvim randevu/rezervasyon sistemi ve ödeme altyapısı (sanal pos) widgetları olan, çoklu dilli bir site oluşturacağım. bir tek wix'de gördüm bu özellikleri, daha önce wix de site yaptım ama çok standart duruyor bu sefer öyle olsun istemiyorum.
godaddy'nin site oluşturucusu varmış ama ödeme altyapısı vs konuları nasıl olur emin değilim, wix'de baya entegrasyon var.

kararsız kaldım

SquareSpace'e baksanıza bi. Ben hiç kullanmadım ama izlediğim yabancı YouTube kanalları durmadan sponsorluk alıyor bu firmadan. Aynı drag and drop olayı, ödeme alt yapısı falan var diye biliyorum. YouTube kanalları kodunu kullanınca %10 indirim veriyor bi de.

youtu.be

Şu videonun açıklamasında link var şimdi ilk bulduğum (evet pokemon videoları izliyoru :D)
  • nundu  (11.02.24 10:10:41)
Hosting sağlayan sitelerin böyle araçları var (hostinger, godaddy) ama kısıtlı olabilir yine de bi bakın.

Bi de webflow var. O çok iyi. Ona bi göz atın işinşze yarar mı
  • biseysorcaktim  (12.02.24 00:14:11)