[]

Şu çalışma masası ayağını nereden bulabilirim?

Taşınırken kayboldu bir tanesi, kotu duruyor.

ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co
ibb.co

 
bari geçici olarak arkadaki ayağı öne tak, yükselti arka ayakta dursun


  • grimavi  (10.02.24 00:17:12) 
Pek alışıldık ayaklara benzemiyor.
İnsanın, - sen ne ayaksın? diyesi geliyor :)

Bulunması, üretici firması dışında biraz zor gibi.

Hepsini çıkarın bunları deneyin isterseniz:
i.hizliresim.com
  • diyecevaplandı  (10.02.24 00:50:37) 
internette bulunur ölçülere dikkat etmek lazım. mafsallı ayak veya mafsallı pingo ayak diye aratırsan çıkar ölçüleri karşılaştırıp alabilirsin.


  • bravoteam  (10.02.24 10:20:49) 
birgün bir yerde bu sitenin linkini vereceğimi 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

www.e-tekerlek.com

metrik yada withwort civata ölçüsüne göre buradan bulabilirsiniz sanırım. mafsallı ayak aradığınız şey.
  • Fodera  (10.02.24 10:32:25 ~ 10:34:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.