kedinin patilemesi Vs bizim patilememiz

kedi canı sıkıldığında patiyi yapıştırıyor ve normal ilişkiye devam etmemizi bekliyorsa bizimde canımız sıkıldığında bir tane yapıştırıp normal ilişkiye devam etmeyi beklemek hakkımız değil mi?

sürekli neden ben alttan alıyorum ?

Pati var pati var. Bok çıkarmalı severseniz tırnağı da basar tıslar da.

Ha ama sahibine o koltuk benim nasıl oturursun patisi ise götü çıkana kadar evde koşturmak yakalanınca bağuş ak gerekir çok doğru.
  • herp  (09.02.24 15:36:46)
kedimizi yavruyken sahiplendiğimizde ısırıyordu. veteriner hekime söylemiştik. o da bunlar kardeşleriyle beraber büyürken birbirlerini karşılıklı olarak ısırınca vs kendi canları da yandığı için o davranışı yapmamayı öğreniyorlar, sizinki erken ayrıldığı için öğrenememiş, o ısırınca siz de onu ısırın demişti.

  • elorelia  (09.02.24 16:44:25)
İnsanlar olarak rasyonel, otonom ve ahlaki varlıklar olduğumuz için karşımızdakinin vücut bütünlüğüne saygı duyuyoruz. Bu nedenle bunları yapamayan insanlara da tepki olarak "hayvan" diyoruz.

  • prole  (09.02.24 18:14:06)
Teoride haklısın ama strese girip koltuğa halıya pislemeye başlarsa üzülürsün :)

  • parka  (09.02.24 19:10:36 ~ 19:13:29)
cunku kedi degilsin..

  • cooperr  (09.02.24 19:32:28)