[]

Alsancakta yemek

yemek türğ çok farketmez ama mideme dokunmayacak yemek yapan önerebileceğiniz nereleri var ?
Her yer dürümcü dolmuş
Burger baya kötü yiyemiyorum artık
Karataşın döneri ağır geldi
Alavara da sosu filan dokunuyor
Tavuk dünyası güzel ama değişiklik yapayım istiyorum
Eylül çatı restaurant uzak kalıyor değer mi bilmiyorum
Big chef 350tl yapmış schinitzeli biraz pahalı geldi

 
kardeşler tost?


  • etna  (08.02.24 23:08:11) 
Eski Konak Pide çorbaları da iyidir (domates deneyin mutlaka) Pideleri de ortalamanın üzerindedir mide bozması falan çok söz konusu değil çevremdeki herkesi en az bir defa götürdüm kendim sürekli müşterisiyim bi sıkıntı yaşayan yok.

~kırçiçeği kapısının önünden geçmeyin orası bozalı çok uzun yıllar oluyor. Ama öyle böyle bi bozma değil.
  • hedep  (08.02.24 23:46:52 ~ 13.02.24 00:56:36) 
Alsancak değil ama kemeraltı ali paşa dönercisi. Döner seviyorsanız.


  • invictae  (09.02.24 18:18:22) 
ohannesburger fena değildi. baltazar açıksa o da güzeldi. tabi ohanneste en son 2022'de, baltazar'da da 2019'da yedim. kırçiçeği'nde lahmacun da olabilir.


  • rain when i die  (09.02.24 20:19:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.