[]

Iphone 15 kullananlar memnun musunuz?

Düz modeli 128 yada 256 sını alacağım

Memnun musunuz?

Samsung S serisinden geçen var mı? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

 
4 aydır 256 olanı kullanıyorum gayet memnunum zaten küçük boyutta olması işime gelmesi ve taksit olmasından dolayı aldım.


  • spacevan  (08.02.24 20:19:56) 
Ben kendim kullanmıyorum da hanıma aldım, ondan gördüm biraz. Bende 12 var. 15'in kamerası çok daha iyi, ama onun haricinde pek bi fark yok gibi ya.

Yani çok kamerayla işin yoksa 12 alıp geçebilirsin de.
  • plutongezegendegilmi  (09.02.24 23:01:03) 
Duz 128 al gec, pro falan gereksiz bence.
Android'e bulasmadim, bulasmam.. Apple ekosistemi cok konforlu.

  • cooperr  (09.02.24 23:18:22) 
Iphone ve google pixel arasında kaldım. Pixel aldım memnunum. Kamerası iphone'dan bazı yönlerden iyi. Daha iyi batarya. 7 sene güncelleme sunuyor. Daha ne olsun.


  • ferenc  (10.02.24 00:02:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.