[]

Cep telefonu ve kafa karışıklığı

S20 fe kullanıyorum

S24 almak istedim ama önemli bi gelişme yok

İphone 15 alayım diyorum.

Ama emin olamadım fiyat makası çok. Değeri hiç değişmedi s20 fe nin. İphone 11 dahi aldı başını gitti. S24 te de aynısı olmasından çekiniyorum. İphone 15 için böyle değil gibi geliyor.

 
Iphone 15 pil ömrü çok kötü. Günü çıkarmaz. Iphone 15 pro ya da pro max al.


  • ferenc  (08.02.24 04:26:34) 
Değeri artsın diye telefon kullanıyorsan bişey diyemem ama Android'den iPhone'e geçince sudan çıkmış balığa dönebilirsin.


  • etna  (08.02.24 06:58:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.