limit var borç yok herşey tamam ama limitim 10 dan 20 ye yükselmiyor

Garanti bankası bu.

Napmak lazım

aldiginiz maasa 400000 yazin deneyin

  • badcode  (06.02.24 22:58:20)
bankalar biraz garip ya. benim yapıkredi limiti 2000 lira talep etsem de yükseltmiyorlar :D o sanırım öğrenci kartı olduğundan ama emin değilim. ilk kartımdı uzun süre de tek kartımdı. ama öğrenci kartı için bile 2k gibi bi limit komedi.

akbank ilk alırken 5000 lira filan limit verdi, enpara yanlış hatırlamıyorsam 8k limit vermişti garanti 40k verdi :D aynı ay içinde aldığım kartlar bunlar.

sonra ben talepte bulunmadan otomatik limit arttırımı kapsamında akbank 80k'ya arttırdı kendi kendine birkaç ay içinde. 140-150k'ya kadar arttırım talep edebilirsiniz diyor uygulamada tam kaçtı unuttum bakmadım şimdi tekrar.
  • konetsu  (06.02.24 23:11:50)
garanti kullanmamak lazım. limit yüzünden kartımı kapattım rahatladım. iş, deniz çok güzel limit verirken garanti 3 kuruş limit veriyordu

  • paintov  (06.02.24 23:12:54)
ben de akbankta zor yükseltiyorum. maaşını fazla yaz +1 ve istediğin limite yavaş yavaş yükselt derim. örneğin maaşa 50 bin yazınca limiti 45 isteme 35 iste gibi...

  • suyin  (07.02.24 01:14:52)
başka banka denemek lazım.

mesela ziraat kartım var, 500 liraydı limit. mobil uygulamada limit artırma isteği bölümü var, hiçbir bilgi girmedim sadece talep gönderdim. tamamen unuttuğum bir anda 2 ay sonra gibi 500'den 46000 oldu.
  • gule gule  (07.02.24 02:05:46)
Şubeye git maaş bordronu göster. Ek gelirin varsa kira filan kira sözleşmesini göster. Ertesi güne kalmadan limit toplam gelirin 4 katından fazla oluyor. Hiç uğraşmadan kolay kart verenlerden de alabilirsin, örn: Denizbank ama bir gün geciktirsen tacize başlıyorlar.

  • ekrem abiniz  (07.02.24 02:44:43)
Garanti kullanıyorum tek kartım burada limitim maaşımın 5 katı süreklide darlıyorlar yükseltelim diye.
mobilde limit yükseltirken denilen gibi çok yüksek yaz maaşını

  • eja  (07.02.24 10:32:01)