[]

İstanbul'da otomatik saat regülasyonu

yapan profesyonel bir saat tamircisi var mı? Yani şöyle bir timegrapher kullanan, ölçümü farklı pozisyonlarda yapan, ayar yaptıktan sonra su geçirmezliğe zeval gelmeyecek şekilde saati kapatan falan...
 
Şah As Han'da Cengiz Usta vardı ama sanırım Ayvalık'a taşındı. İnternette iletişim bilgisini bulabilirsiniz. Onunla bir konuşun, sizi yönlendirebilir.
İzmir'e yolunuz düşerse Adnan Hayretdağ vardır, o da son derece yetkin bir ustadır.
Adnan Usta Tissot'mun bakımını yapmıştı, bizzat tanırım. Cengiz Usta'yla çalışma fırsatım olmadı ama benim tavsiyem üzerine bir arkadaşım Omega Speedmaster'ını kendisine tamir ettirmişti, son derece memnun kalmıştı.
  • 10551037  (13.02.24 23:05:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.