[]

ben bi halt yedim: bi kızın tanışma teklifine evet dedim

Durduk yere başıma iş almış gibi hissediyorum.

Ne güzel yalnız mutluydum. Otomatik bir toparlayıcı var mı? Heyecanımı dizginleyemiyorum, aptal saptal gülüyorum. :D İçimden hiç gelmesini istemesem de kızı sempatik buldum. Söylemleri ve yazılı cevapları da "ben senle evlencem" modunda. Kontrol edemiyorum kendimi :D Kurtarır mıyız beni? Nasıl soğuyoruz? :D

Ben galatasaray'ıyla mutlu, motosikletini süren standart bir human olarak transformers falan izlemek istiyorum. Şaka değil :d

Hatun da güzel, kariyerli, belki de karşılaşamayacağım kadar iyi. Motosikleti aklı başında seviyor. Sıçovksi lik bir durum benim için bu.

Napcam ben? Duyurunun güzin ablalarına danışayım dedim.

Not: @datnet frekansını izleyin, koordinatları stinger'a iletin. ironhide'a söyleyin bana katılsın! Artık savaşımız çok daha büyük.

 
Belki de senin Bumblebee'n olur. Bir çay iç.


  • prole  (03.02.24 23:26:25) 
tanış bi belki konuşurken soğursun. bende öyle oluyor genelde.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (03.02.24 23:27:54 ~ 23:28:08) 
Evlilik hayırlı olsun. Her şey çok pahalı. Bu zamanda iyi cesaret.


  • dissendium  (03.02.24 23:52:58) 
valla üstad, bence yavaştan beyaz eşya bakmaya başla. evlilik gibi gördüm ben.


  • thedepressed  (04.02.24 01:09:20) 
ne güzel işte al gs maçına götür,ben öyle yaptım bırakır beni diye düşündüm müptelası oldu. artık tv'den maç izlenmez diye bilet alıp sürpriz yapıyor bana , reels atıyor falan:)


  • ercu cozer  (04.02.24 13:38:15) 
Dünyalarımız farklı olsada onlarda tıpkı bizim gibi göründüğünden çok derin gibi görünsede işsiz başına iş alma. Ben optimus prime, bu mesajı yıldızlar arasında saklanan ve hayatta kalan tüm bekarlara ve yalnızlara gönderiyorum. Biz burdayız ve yalnızlığımızı muhafaza ediyoruz.


  • datnet  (04.02.24 16:50:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.