[]

izmir çeşme alaçatı kış vakti

Merhaba, eşim ve 6 yaş oğlumla üç gün çeşme'de olacağız, buralara hiç gitmedik daha önce. kahvaltı akşam yemeği otelde geri kalan tüm zamanda tarihi doğayı mimariyi güzel bi keşfedelim istiyoruz, anıtsal yapı sahil koy endemik bitki vb ne tavsiye ederseniz olur, zaman kısıtlı ama çok motiveyiz minimum fotoğraf maksimum gezi. kış vakti açık mekan tavsiyeniz olursa oralara da gidebiliriz. aklınıza sağlık şimdiden teşekkürler :)
 
kışın çeşme çok sessiz sakin olur. turistik mekanlar hele bu havada pek açık olmaz. urla seferihisar tarafına günü birlik giderseniz haftasonları hareket daha fazla olur.


  • mikahakkinen  (01.02.24 09:13:09) 
Kesinlikle Efes. +1 saatlik bir yol ama değiyor gerçekten. Çeşme Müzesi var marina'ya yakın. Bir de Alaçatı'da eskiden kilise olan bir camii var, o görülebilir (Alaçatı'ya gidecekseniz eğer).


  • heritage  (01.02.24 09:17:26) 
Alaçatı merkez cadde sokaklar, Ilıca civarı, Çeşme marina, Çeşme kalesini ve rüzgar sörfü yapılan birkaç koyu gezdik, diğerleri kaldı bir dahaki sefere. hepsi çok iyiydi çok teşekkürler tavsiyeler için.


  • engelbert humperdinck  (07.02.24 16:45:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.